Dongguan Chishing Machinery Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Chishing Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Bilgisayarlı Kapitone Makinesi satış için
iyi kalite Bilgisayarlı Kapitone Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Şu anda, bir profesyonel üreticisi ve geliştiricisi çok özellikli çok iğne kapitone makineleri. Kuruluşundan bu yana, üretim kapasitemiz dört kat arttı, 12.000 metrekareye ulaşan çalışma alanımız arttı. Ürünlerimiz hem mekik hem de mekik dışı çeşitlerin mekanik ve dijital kontrollü çok iğne makineleri içermektedir. Benzersiz müşterilerimizin farklı gereksinimlerini karşılamak için teknisyenlerimiz, çok fonksiyonlu kapitone aparatları dizisi geliştirmede çok çalışmaya devam ediyor.

  • OEM / ODM
    Ürünlerimiz dünya çapında satılıyor ve satışlarımız şu anda toplam Çin kapitone makinesi pazarının% 70'ini oluşturuyor. Çin genelinde satış ofisleri ve Kanada, Pakistan ve Singapur'daki deniz aşırı ofislerimizi sürdürüyoruz. Sektörde mükemmel bir üne sahip, olağanüstü satış sonrası servis ve üstün kalite ile hem müşterilerimizden gelen güven ve beğeniden yararlanarak hem de "önce itibar, önce hizmet ve ilk kalite" hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

  • Ar-Ge
    Biz son derece rekabetçi bir pazarda her zaman "Önce kalite, önce müşteri, kredi yönetimi, kredi odaklı" olarak ısrar ediyoruz. Müşterilerimiz için modern iş felsefesi, mükemmel ürünler ve kaliteli hizmet ile agresif ve yenilikçi olmuştur.

İletişim bilgileri
Dongguan Chishing Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Christina Shi

Tel: 86-769-8332-2330

Faks: 86-769-8332-6330

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)